O nas

Kim jesteśmy?

Czwórką lekko zakręconych mieszkańców Piły, którzy postanowili wykorzystać swój czas, potencjał, chęci i zaangażowanie w tworzenie czegoś potrzebnego i pozytywnego. Swoimi pasjami, wiedzą, zainteresowaniami i wartościami chcemy zarażać innych, tak by zmieniać otaczającą nas rzeczywistość na lepszą. Dlatego postanowiliśmy założyć Fundację Pszczoła.

Dlaczego pszczoła?

Bo bierzemy wzór z pszczelego życia. Ustaliliśmy, że nasza działalność opierać się będzie na współpracy, systematycznej i wspólnej realizacji pozytywnych działań, wspieraniu nawzajem siebie jak i naszego otoczenia. A efektem naszej pracy ma być coś zdrowego, miłego i potrzebnego.

Co chcemy zrobić?

Marzymy, by w Pile lub okolicy powstał Dom Seniora, w którym będziemy mogli zapewnić nie tylko opiekę nad pensjonariuszami, ale również organizować im czas wolny w jak najbardziej atrakcyjny sposób. Celem jest udostępnienie pensjonariuszom Domu o najwyższym standardzie. Tak więc chcemy pomagać! Chcemy stworzyć „ul”, w którym pracowitość, empatia, odpowiedzialność i opiekuńczość staną się fundamentami, na których go postawimy

TOMASZ

spiritus movens fundacji. Niezastąpiony w pracy fizycznej i jak i przed mikrofonem, hipnotyzer tłumów (wyobraźcie sobie warsztaty na 120 uczniów  czwartej klasy podstawówki – o tym mówię!).  Muzyk, lider  i miłośnik dobrej kuchni. 

BOŻENA

nasza „Prezesowa”. Im bliżej pszczół tym szczęśliwsza. Gdyby płacili za mówienie o owadach – pierwsza trójka najbogatszych według Forbsa gwarantowana. W wolnej chwili pożera książki – papierowe, jak i audiobooki. Zawodowy logistyk i organizator pracy. 

+48 666 606 036

KRZYSZTOF

nie straszna mu realizacja żadnego zadania. Wszystko doskonale rozplanuje, sprawdzi pod względem prawnym i rozdysponuje zadania. Kreatywny facet od trudnych misji. Niczym go nie zaskoczysz. 

HONORATA

trzymanie budżetu w ryzach i wskazywanie gdzie jest Ziemia to jej główne zadanie w naszym zespole. Dzięki niej  nasze działania mieszczą się w ustalonych ramach finansowych, a każda złotówka jest obejrzana dokładnie z każdej strony.

 

foto – Agnieszka Świderska

ADRES

Ul. Staromiejska 48
64-920 Piła

POZOSTAŁE DANE

R: 381637630
NIP: 7642694976
KRS: 0000754011
nr konta bankowego:
57 1600 1462 1864 4490 3000 0001

Email

Napisz do nas

1 + 6 =